PIELĘGNACJA

Brak szablonu dla modułu themeconfigurator
Oczyszczanie z toksyn - odzyskaj pełnię zdrowia 5FIT Zobacz większe

Oczyszczanie z toksyn - odzyskaj pełnię zdrowia z 5FIT

22112

Nowy produkt

5FIT ENERGY+ Detox Refresh OCZYSZCZENIE Z TOKSYN

Więcej szczegółów

59,00 zł brutto

Płatność przelewem, za pobraniem i przelewy24.
Płatność przelewem, za pobraniem i przelewy24.

Więcej informacji

Wszędzie na świecie jesteśmy narażeni na toksyny, skąd dostają się do organizmu różnymi drogami, odkładają w nim i coza tym idzie – stopniowo go zatruwają. Dlatego raz na jakiś czas trzeba go oczyścić. Pełną skuteczność tego procesu – czyli dokładne usunięcie wszelkich toksyn – zagwarantuje 5FIT DetoxRefresh+

Jak działa 5FIT DetoxRefresh+ ?

 

 

lekarz.jpg

5FIT Detox Refresh+ jest naturalnym suplementem diety, który ma za zadanie wspomóc oczyszczenie organizmu z niebezpiecznych związków. Dokonuje tego za pomocą unikalnego doboru ilościowego i jakościowego takich składników naturalnych jak błonnik jabłkowy (wpływa na pracę jelit), chrom (utrzymuje prawidłowy metabolizm i poziom glukozy we krwi), chitosan (reguluje gospodarkę tłuszczową), glucomannan   (polisacharyd), garcinia cambogia (przyśpiesza proces spalania tkanki tłuszczowej), HCA (kwas hydroksycytrynowy). Ich wspólne działanie powoduje usuwanie zanieczyszczeń, toksyn i złogów jelitowych. Suplement nie zawiera żadnych elementów chemicznych, 

BEZPIECZEŃSTWO !

Zanim suplement diety trafi na rynek, przechodzi przez specjalistyczne, wymagające testy i badania w laboratoriach. 5FIT Detox Refresh+ nie jest od tego wyjątkiem. Po starannych badaniach i analizach otrzymał certyfikaty jakości ISO 9001:2009, BRC i IFS, a także potwierdzono, że spełnia wszystkie normy zdrowotne, jakie obowiązują na terenie Unii Europejskiej. 

 

„Suplement zawiera błonnik jabłkowy charakteryzujący się wysoką zawartością frakcji nierozpuszczalnej, pomagającej w prawidłowym funkcjonowaniu jelit. Zawarty w produkcie chitosan obniża łaknienie i zmniejsza kaloryczność diety, ponadto jest pomocny przy zaburzeniach gospodarki tłuszczowej organizmu. Dzięki temu suplement nie tylko oczyszcza z toksyn, ale również pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu”.

 

Jak wypada 5FIT Detox Refresh+ w praktyce?

 

O tym, czy 5FIT Detox Refresh+ jest naprawdę skuteczny, można przekonać się, czytając w sieci wypowiedzi ludzi na temat suplementu:

 

Lepsze samopoczucie

FIT Detox Refresh to suplement, który bardzo miło mnie zaskoczył i spowodował zdecydowane polepszenie mojego samopoczucia. Mam wrażenie, że czuję się lepiej i mój organizm jest oczyszczony ze wszystkich niepotrzebnych toksyn. "

  Joanna Pałasz, 32 lata, Świdnik    

 

Lepszy wygląd i zdrowie

"  5FIT Detox Refresh OCZYSZCZENIE Z TOKSYN oczyścił mój organizm z toksyn i spowodował że czuję się świetnie, mam więcej siły i chęci do życia, a co najważniejsze - poprawił się wygląd i kolor mojej skóry"

  Szymon Tarnawski, 27 lat, Katowice   5stars.jpg

 

To działa!

Zapraszamy do zakupów z gwarancją satysfakcji !!

Koszt dostawy

Przewoźnik Informacje Cena
odbiór osobisty odbiór osobisty
odbiór w sklepie
Darmowa dostawa!
Kurier Kurier
do 48 godz
14,00 zł
Kurier za pobraniem Kurier za pobraniem
do 48 godz
18,00 zł
Paczkomaty Paczkomaty
do 72 godz
9,50 zł
Paczkomaty za pobraniem Paczkomaty za pobraniem
do 72 godz
11,50 zł
Paczka w Ruchu Paczka w Ruchu
3 dni
6,50 zł

* Przy zakupie powyżej 200,00 zł darmowa dostawa!

Produkty powiązane